1/3

ÖZEL HAVUZLU MÜSTAKİL VİLLA 

ALTINOLUK

İNCİ VİLLALARI

AÇIK YAŞAM ALANI

ALTINOLUK İNCİ VİLLALARI

AÇIK YAŞAM ALANLARI 2

Açık Yaşam Alanı

Kayseri Melikgazi’de Erciyes manzaralı ve doğa ile iç içe güvenlikli bir site içerisinde birbirinden bağımsız olarak planlanan özel havuzlu müstakil villa sahiplerine her türlü konforu sağlıyor. Her villanın müstakil 575 m² özel bahçesi, 3x8 m (24 m²) üstü kapanabilen ve gerektiğinde açık bir yaşam alanına dönüşen özel havuzu, dekoratif açık hava mutfağında mangal, barbekü ve özel taş fırın alanı bulunuyor.

Çocuk Parkı ve Otopark

Site içerisinde çocuklarınız özel çocuk parkında oynayarak sosyalleşecek ve arkadaşlarıyla kaynaşacak, site içerisinde güvenle bisiklete binebilecek, siz ise araçlarınızı her villaya özel iki araçlık otoparka gönül rahatlığı ile park edebileceksiniz. Site dışında misafirleriniz için de özel park altyapısı mevcuttur. (Ekipmanları site sakinleri alacaktır)

Kalite, Konfor ve Güvenlik

Bina iç ve dış dekorasyonunda gerçek ahşap ve traverten patlama taş kullanılmıştır. Cephe ve katlar arasında ses ve ısı yalıtımlı birinci sınıf taş yünü kullanılmıştır. Peyzaj ve sulama altyapısı yapılmıştır.

Çocuk Havuzlu lüks villa evi alırken güvenliğe önem verirsiniz. Parmak okuyuculu site giriş kapısı, görüntülü diafon, site içi ve çevresini kontrol eden kamera güvenlik sistemi ve alarm ile Altınoluk İnci Villalarında güvenlik en üst düzeyde sağlanmaktadır.

Bahçeyle iç içe şehirle el ele

Şehirden uzak, tamamen bir izole yaşamı kim ister ki zaten! Doğal hayatın içinde, bahçeli villanızda, gürültüden uzak ama şehir merkezine  ve bağlantı yollarına yakın, kısa sürede şehrin kalbine inebileceğiniz bir yaşam tarzı en ideali değil midir?

 

Bize Soru Sorun 

Her türlü sorunuz  veya öneriniz için lütfen 0537 855 19 26 numaralı telefonu arayın veya iletişim formu doldurun.

  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram

Merkez Ofis

Barbaros Mah. 3304. Sk. 

Kapı No:13 Daire No:82

Garanti Plaza Refleks Yapı

Kocasinan / KAYSERİ

info@refleksyapi.com

Tel: +90 537 855 19 26

Şantiye Alanı

Eğribucak Mahallesi

Nevgül Sk. 13-6
38050 Melikgazi / KAYSERİ

Refleks Yapı