1/8

ÖZEL HAVUZLU MÜSTAKİL VİLLA 

ALTINOLUK

İNCİ VİLLALARI

AÇIK YAŞAM ALANI

ALTINOLUK İNCİ VİLLALARI

AÇIK YAŞAM ALANLARI 2

4.jpg

Açık Yaşam Alanı

Kayseri Melikgazi’de Erciyes manzaralı ve doğa ile iç içe güvenlikli bir site içerisinde birbirinden bağımsız olarak planlanan özel havuzlu müstakil villa sahiplerine her türlü konforu sağlıyor. Her villanın müstakil 650 m² özel bahçesi,  dekoratif açık hava mutfağında mangal, barbekü ve özel taş fırın alanı bulunuyor. Bunlara ilaveten kiler ve peysajıda yapılarak teslim edilecektir. 

11.jpg

Açık Hava Mutfağı ve Kiler Ayrıcalığı

Her villanın kendine özel kullana bileceği barbekü, mangal ve içine derin dondurucu koya bileceğiniz kiler köşesi yapılacaktır. Peysajı çimleme işlemi sulama alt yapısı yapılacaktır.

1.jpg

Kalite, Konfor ve Güvenlik

Bina iç ve dış dekorasyonunda ahşap görünümlü ve traverten patlama taş kullanılmıştır. Cephe ve katlar arasında ses ve ısı yalıtımlı birinci sınıf taş yünü kullanılmıştır. Peyzaj ve sulama altyapısı yapılmıştır.

Villa alırken güvenliğe önem verirsiniz. Görüntülü diafon ve giriş kapısı.

belebek.jpg

Bahçeyle iç içe şehirle el ele

Şehirden uzak, tamamen bir izole yaşamı kim ister ki zaten! Doğal hayatın içinde, bahçeli villanızda, gürültüden uzak ama şehir merkezine  ve bağlantı yollarına yakın, kısa sürede şehrin kalbine inebileceğiniz bir yaşam tarzı en ideali değil midir?